Wyniki konkursu "Kapelusz Pani Wiosny"

Utworzono dnia 26.03.2023
Z przyjemnością informujemy, że konkurs pt:" Kapelusz Pani Wiosny" zorganizowany przez panią Karolinę Wilczewską został rozstrzygnięty. Pani Dyrektor Krystyna Kąkol czuwała nad prawidłowym przebiegiem konkursu oraz wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy z gratulacjami kreatywności oraz wyobraźni twórczej.
Celem konkursu było rozwijanie talentów, wyobraźni, wrażliwości estetycznej u dzieci, inspirowanie wiosenną tematyką, zwrócenie uwagi na różnorodność kolorów otaczającego nas świata, czerpanie radości z efektów własnych działań twórczych. Jury konkursowe w składzie: p. Bożena Kuszowska , p. Helena Mallek ,
p. Justyna Wyborska, p. Anita Kuczkowska bardzo długo debatowało oceniając estetykę wykonania, pomysłowość, wkład pracy oraz inspiracje motywami wiosennymi. Kapelusze, które prezentujemy w galerii poniżej były oceniane w dwóch kategoriach: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Oto lista zwycięzców:

Kategoria 3-4 latki:
I miejsce - Artur Hirsz
II miejsce - Robert Jankowski
III miejsce - Martyna Damps oraz Dawid Formella

Kategoria 5-6 latki:
I miejsce - Anna Papis
II miejsce - Faustyna Sychowska
III miejsce - Dawid Szulc oraz Marcel Lademann

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Kapelusz Pani Wiosny

Utworzono dnia 26.03.2023, 17:08